Ankchichons 130g. Ankchichons är som...

Kakburk metall - med smörkaka 125g Biscuiterie de l'Abbaye

Les Sablés de Noél -chokladdoppad pepparkaka 95g Biscuiterie de l'Abbaye

Runda Brödrostssnittar (Naturell) 280g - brioche Naturella,...

Druvkärnsolja 750ml La Tourangelle La Tourangelle Druvkärnolja är en...

Majonnäs Delouis 125g Fantastisk god Majonnäs gjort med Dijonsenap till skaldjur, krabba, kycklyng eller till en köttbit. Passar också till som ingrediens till en vinaigrette, sås... Att blanda med olja, salt, vinäger och peppar!Origin: Dijon (se andra produkter).
Grovkornig senap med cidervinäger EKO: En klassiker som tillverkas i Dijon efter ett recept som är lika gammalt som omtyckt. Korning, smakrik och fyllig. Serveras till grönsaker, fågel eller fisk... Dijonsenap är baserad på ekologiskt odlade produkter.
Dijonsenap/Estragon EKO: Dijonsenap är baserad på ekologiskt odlade produkter. Origin: Dijon (se andra produkter).
Dijonsenap EKO med grönpeppar Dijonsenap är baserad på ekologiskt odlade produkter.
Dijonsenap EKO med citron Dijonsenap är baserad på ekologiskt odlade produkter.
Ekologisk Dijonnäs (stark majonnäs med Dijonsenap från Delouis, Frankrike. Fantastisk god Dijonnaise till skaldjur, krabba, kycklyng eller till en köttbit. Passar också till som ingrediens till en vinaigrette, sås... Att blanda med olja, salt, vinäger och peppar!Origin: Dijon (se andra produkter).